Płock, ul. Słoneczna 3
godz. otwarcia: pn-pt: 9:00-19:00

Umów się na wizytę
+48 503 171 276

Lekarz stomatolog dziecięcy, endodonta Izabela Grabowska - Fighiera

Nazywam się Izabela Grabowska – Fighiera.

Jestem współzałożycielką centrum stomatologicznego Sun Clinic, które mieści się w Płocku przy ul.Słonecznej 3. Pochodzę z rodziny lekarskiej. Od dziecka medycyna była moją pasją, dlatego zdecydowałam się studiować stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie uzyskałam dyplom. Po ukończeniu studiów postanowiłam skoncentrować się na prowadzeniu własnej praktyki lekarskiej, co robię z wielką radością od 2004 roku. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych.

Regularnie zdobywam wiedzę na temat najnowszych osiągnięć w stomatologii, poprzez udział w licznych konferencjach naukowych oraz kursach praktycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Najwięcej uwagi poświęcam na podnoszenie swoich kwalifikacji w dziedzinach takich jak endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka oraz okluzja i projektowanie uśmiechu. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić pacjentom kompleksową i wysokiej jakości opiekę stomatologiczną.

Endodoncja mikroskopowa jest jednym z obszarów, mojej specjalizacji.

Dzięki zastosowaniu mikroskopu mogę dokładnie diagnozować i leczyć choroby miazgi zęba. Stomatologia estetyczna to kolejna dziedzina, w której posiadam duże doświadczenie. Wykonuję skomplikowane odbudowy protetyczne, wykorzystując nowoczesne techniki i materiały.

Wykorzystuję licówki porcelanowe, korony pełnoceramiczne, mosty i protezy bezklamrowe, dbając o jak najbardziej naturalny wygląd i funkcjonalność uzębienia. Wszystko po to aby przywrócić pacjentom zdrowy, piękny i naturalny uśmiech.

W 2015 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne, co pozwoliło mi poszerzyć wiedzę i umiejętności w dziedzinie endodoncji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Członkostwo umożliwia mi śledzenie najnowszych trendów i postępów w tej specjalizacji oraz gwarantuje mi stałą wymianę doświadczeń i kontakt z innymi specjalistami w tej dziedzinie.

Mimo intensywnego harmonogramu pracy jak dentysta dziecięcy, zawsze znajduję czas na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować razem z najbliższymi, uprawiać sport, gotować i czytać  książki.

Dbanie o równowagę między pracą a życiem prywatnym, wpływa pozytywnie na moje relacje z pacjentami i umożliwia udzielanie im kompleksowej opieki. Przychodząc na wizytę do mojego gabinetu przekonasz się że da się połączyć profesjonalizm z empatią i dbałością o estetykę, a spotkanie z dentystą nie musi być traumatycznym doświadczeniem.

Izabela Grabowska - lekarz stomatolog, endodonta
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Lekarz stomatolog Izabela Grabowska - Fighiera. Projekt i wykonanie: Hedea.pl